Milwaukee 3/4" akkumutteriväännin paketti - Milwaukee 18V akkukonepaketit - M18ONE34SET2 - 1
Ale -52%
3/4" mutteriväännin paketti.
Tarjoustuote!
-52%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: M18ONE34SET2
  • Loppuunmyyty
Milwaukee M18 ONEFHIWF 3/4" mutterinväännin tarjoaa huikeaa jopa 1627Nm vääntömomenttia sekä mielettömät 2034Nm tehoa avauksissa!
Erittäin korkeavääntöinen M18 ONEFHIWF 3/4" iskevä mutterinväännin tarjoaa ennennäkemätöntä suorituskykyä akkukäyttöisissä pulttikoneissa, sillä sen 4 eri nopeus- ja vääntömomenttivaihtoehtoa takaavat oikeat arvot jokaiseen työkohteeseen. Huikea 2034Nm avausmomentti irroitustoimenpiteissä ja 1627Nm vääntömomentti, ei jätä pulttien avauksia tai kiristyksiä arvauksien varaan. Mutterinvääntimessä on Milwaukee ONE-KEY bluetooth tekniikka. Erikseen ladattavalla mobiilisovelluksella voit räätälöidä työkalun asetukset langattomasti tasaisen laadun varmistamiseksi. ONE-KEY? työkalun seuranta ja vartiointi tarjoaa pilvipalveluna toteutettavan tuotekannan hallinta-alustan, joka tukee niin työkalun paikannusta kuin varkauden estoakin. Koneen hiiliharjaton moottori tarjoaa pitkää käyttöikää, vähemmän virrankulutusta ja enemmän voimaa sekä Redlink Plus -elektroniikka tarjoaa edistyksellisintä digitaalista ylikuormitussuojaa sekä työkalulle kuin myös akulle.
Milwaukee M18 ONEFHIWF 3/4" mutterinväännin on vain 213mm pitkä ja painoakin vaivaiset 2,6kg. Integroitu LED-valaisin koneen rungossa valaisee kirkkaasti käyttäjälleen työalueen. Mutterinväännin on varustettu 3/4? karalla ja kitkarenkaalla, jonka ansiosta käyttäjän on helppo ja nopea vaihtaa käytettäviä hylsyjä. Rungon alaosaan sijoitettujen vaihdenappien ansiosta käyttäjällä on napin painalluksella säädettävissä neljä eri vääntö- ja nopeusvaihtoehtoa aina parhaan mahdollisen suorituskyvyn saavuttamiseksi soveltumaan käyttötoimintoon.