Akkuruuviväännin M18 BLIDR-0 Milwaukee
Akkuruuviväännin M18 BLIDR-0 Milwaukee - Milwaukee 18V rungot - M18BLIDR-0 - 1
Akkuruuviväännin M18 BLIDR-0 Milwaukee - Milwaukee 18V rungot - M18BLIDR-0 - 2
Akkuruuviväännin M18 BLIDR-0 Milwaukee - Milwaukee 18V rungot - M18BLIDR-0 - 3
Ale -56%
Hiiliharjaton moottoriteknologia tuottaa jopa 190 Nm väännön, 3600 kierr./min ja 4900 isk./min
Tarjoustuote!
-56%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: M18BLIDR-0
  • Loppuunmyyty
Pituus vain 112 mm, minkä ansiosta se sopii ahtaissa paikoissa tapahtuvaan työhön